Зробити замовлення / Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Сауна, баня (лівий берег)

Сауна баня лівий берегХочете добре провести час і просто відпочити від міської метушні в сауні бані на лівому березі? Ми пропонуємо Вам відновити сили в нашій затишній сауні, у нас готові прийняти клієнтів в будь-який час. Якщо Ви цінуєте комфортним відпочинком в невеликій компанії друзів, наш заклад буде кращим вибором. Розцінки в нашій сауні прийнятні і ми цінуємо затишок і комфорт кожного гостя.

Сауна, баня (лівий берег) відкрилася зовсім недавно і ми впевнені, що кожен по-достоїнству оцінить наші умови для відпочинку. У нашій сауні Вас чекає глибокий басейн з підігрівом і підсвічуванням, також він оснащений і сучасною системою для фільтрації. У нашій сауні бані на лівому березі представлена чайна карта для всіх, хто бажає оздоровитися. Великий дубовий стіл і супутникове телебачення сприятимуть максимальному комфорту кожного члена Вашої компанії. У Вашому розпорядженні також буде і дворик з мангалом. На лівому березі в сауні бані Вас чекають всі умови для повноцінного відпочинку. При необхідності, Вам також нададуть одноразові тапочки, рушники і навіть простирадла. Приходьте до нас і будьте впевнені, наші умови для відпочинку Вас не розчарують. У нас Ви будете почувати себе як вдома, забронюйте сауну на відповідну дату прямо зараз.

Зацікавила наша сауна, баня (лівий берег)? Ми пропонуємо всі умови для комфорту клієнтів і лояльні розцінки.

Якщо у Вас з'явилися питання, щодо сауни бані на лівому березі, телефонуйте за номерами на сайті нашим співробітникам. Ми розповімо про переваги нашого закладу і запропонуємо Вам найбільш відповідний час для броні. Приходьте до нас з близькими друзями і можливо наш заклад стане Вашим постійним місцем для якісного відпочинку.