Зробити замовлення / Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Міні-готель Київ

Міні-готель КиївКиїв - одне з найбільш відвідуваних міст України. З візитами до столиці приїжджають туристи, співробітники різних компаній (у відрядження) і багато інших, кому так чи інакше необхідно провести в місті якийсь час. Одним з головних питань для приїжджих стає місце проживання. У такому випадку відмінним рішенням стане міні-готель (Київ), який буде поєднувати в собі найкращі якості сервісу елітного готелю і спокій затишного будинку. Перевагами міні-готелю в Києві є сучасні умови для комфортного проживання поряд з прийнятними цінами.

Міні-готель (Київ) «Хоттей» із задоволенням пропонує гостям міста недорогі затишні номери, в яких Ви зможете комфортно відпочити.

Чудовий дизайн, яким відрізняється кожен номер в нашому міні-готелі в Києві не залишить байдужими, а професійне та швидке обслуговування дозволить відчути всі переваги якісного сервісу.

Міні-готель (Київ) має також дуже вдале розташування - на лівому березі. Добиратися з вокзалу або на вокзал не складе труднощів і займе мінімум часу. Ми також надаємо трансфер з аеропорту. Якщо Ви захочете ознайомитися з пам'ятками столиці, ми із задоволенням організуємо для Вас незабутні екскурсії, які дозволять в повній мірі ознайомитися з культурною спадщиною столиці України.

Ми працюємо так, щоб проживання у нас залишало у кожного приємні, теплі спогади.

Якщо Ви хочете зупинитися в місті з максимальним комфортом, і при цьому недорого, то найкращим вибором для Вас стане наш міні-готель (Київ), що поєднує в собі якісний сервіс, зручне розташування і низькі ціни.